Шевченківські дні

09 березня 2021 р. 13:00 - 27 листопада 2022 р. 12:00Стало традицією, на початку березня вшановувати пам’ять великого Кобзаря, по всій Україні проводяться Шевченківські дні.

 

Тарас Шевченко  відомий на весь світ український поет, прозаїк, художник і громадський діяч. Він був людиною універсальних обдарувань та інтересів. Все своє життя, весь свій могутній талант присвятив українському народові: своїм сучасникам і нам, нащадкам.

В межах освітньо-культорологічного проєкту «Музейна педагогіка в освітньо-культурному просторі Києва: проблеми, сьогодення та перспективи» Київська МАН спільно з Гімназією НПУ імені М. П. Драгоманома, Музеєм «Становлення української нації» провели літературно-мистецьку композицію «Від романтика до пророка»

 

Тарас Шевченко не минуле, а наш сучасник, його слова – то правда сьогодення, його творчість геніальна… Тому наше завдання – зрозумітита осмислити її по-новому. Можливо, саме це розуміння надасть нам сили, стійкості, душевної чистоти, мудрості в щоденному подоланні труднощів і боротьбі за вільну, незалежну Україну!

 

 ВІдеорепортаж з заходу