До 150-річчя від Дня народження Лесі Українки

26 лютого 2021 р. 16:00 - 26 лютого 2021 р. 19:00

Місце проведення: Музей "Становлення української нації" 25 лютого 2021 року ми відзначаємо 150-у річницю від Дня народження української письменниці, перекладачки, фольклористки, культурної діячки, піонерки українського феміністичного руху, однієї з найвідоміших жінок давньої та сучасної України — Лесі Українки!

 

В п’ятницю 26 лютого в рамках відзначання річниці від Дня народження Лесі Українки в Музеї «Становлення української нації» ми підготували для вас спеціальну програму!

 

Ми щодня зустрічаємо Лесю Українку в пам'ятниках і назвах вулиць, на купюрах і в шкільних кабінетах. Але яким щодня бачила світ сама Леся? Жива людина, а не офіційний портрет. Що вона любила, з чого сміялася й сумувала, про що писала листи рідним, з ким дружила? Кумедні прізвиська для братів-сестер, хоумскулінг, стильні вбрання, нехіть до публічних виступів і далекі мандри — певно, кожен знайде щось спільне з Лесею, яка називала себе boule vagabonde — «мандрівний клубочок».

 

О 16:00 відбудеться презентація науково-популярного видання для середнього і старшого шкільного віку «Леся. Мандрівний клубочок» Наталки Малетич від "Видавничо-освітній проєкт Портал". Кожен бажаючий зможе придбати книгу на презентації та поспілкуватися онлайн з авторкою книги, а також представниками видавництва, які розкажуть все про це неймовірно цікаве видання!

 

А всі відвідувачі музею отримають безкоштовно квест-карту «Мандрівка життям Лесі Українки»!

 

Деталі за телефоном: +380990150452