Всеволод Стеблюк

Військовий лікар з позивним «Айболіт», доктор медичних наук, професор. Всеволод Стеблюк брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, в Студентській революції на граніті, Помаранчовій революції та Революції гідності. Під час Революції гідності працював лікарем в медслужбі Майдану, оперував в Трапезній церкві Михайлівського монастиря.

З початку АТО координував медичне забезпечення, а в травні 2014 добровольцем вступив до лав батальйону "Миротворець". Професор з автоматом у руках брав участь в бойових діях в Славянську, штурмі Попасної. В Іловайську рятував поранених бійців під вогнем росіян. Під виглядом працівника Червого хреста обмінював українських солдат у росіян на питну воду. Врятував близько 90 поранених.

Після повернення підписав контракт із ЗСУ. Служив помічником Міністра оборони з медичного напрямку, організував роботу Військово-цивільного Координаційного штабу медичної допомоги, створив Центр психофізичної реабілітації в Ірпіні, відділення реабілітації в санаторіях Пуща-Водиця, Хмільник. Представляв Україну в Парламенті Великої Британії, в Пентагоні, в Канаді.

Стеблюк Нагороджений орденом "Народний герой України" та Орденом Свободи. Видав книгу "Синдром АТО. Нотатки Айболіта".

Видатнi особистостi