ВІДРОДЖЕННЯ НАЦІЇ ТА БОРОТЬБА ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ
XІХ ст. — XX ст.

Відродження нації та боротьба за незалежність – це низка подій пов’язаних із національно-визвольною боротьбою українського народу. Від періоду Української революції  у 1917—1921 роках до Українського визвольного рух на етнічних українських землях у 1920—1950 роках за умови окупації її земель різними державами та під час Другої Світової війни 1939—1945 років.

ДУХОВНІ ТВОРЦІ СУЧАСНОЇ УКРАЇНИ

Композиція презентує діячів кінця XVI - початку ХХ ст., яких за правом можна назвати творцями української культури. Усі вони зробили неоціненний внесок у просвітництво, духовно-культурне відродження, розвиток мови і традицій, формування літератури та мистецтва. Це духовні ...

Дiзнатися бiльше
УКРАЇНСЬКА РЕВОЛЮЦІЯ 1917-1921 РОКІВ: УТВОРЕННЯ ДЕРЖАВНОСТІ

Композиція присвячена виборюванню української державності у 1917-1921 роках та ключовим державним діячам цього періоду.

На початку листопада 1917 року влада в Україні перейшла до рук Української Центральної Ради, яка 20 листопада проголосила створення Української Народної ...

Дiзнатися бiльше
ВИЗВОЛЬНИЙ РУХ У XX СТОЛІТТІ

Композиція присвячена продовженню боротьби за незалежність України у 20-40-і роки ХХ століття за умови окупації її земель різними державами та під час Другої Світової війни 1939-1945 років.

Сюжет демонструє безперервну боротьбу нашої нації через створення ...

Дiзнатися бiльше
ДРУГА СВІТОВА ВІЙНА

Сюжет композиції присвячений ролі українського народу в перемозі над фашизмом у Другій Світовій війні 1939-1945 років, його незламності, самовідданості та мужності.

Українська нація зробила величезний внесок в боротьбу з нацизмом як на своїй території, так ...

Дiзнатися бiльше