ПЕРЕДОВА АТО: УКРАЇНСЬКІ ДОБРОВОЛЬЧІ БАТАЛЬЙОНИ

Сюжет демонструє подвиг українського народу, його боротьбу за незалежність, за європейський шлях розвитку України. У багатьох війнах в перших рядах захисників держави часто стають добровольці та волонтери. Вони за покликом серця йдуть боронити країну від ворога, виявляють неймовірний героїзм та мужність.

Добровольчий та волонтерський рух – це яскравий приклад згуртованості нації, як в Україні, так і за її межами, в боротьбі з сепаратизмом та російською агресією на Донбасі. Рух, що виник спонтанно ще за часів Майдану, згодом переродився у структуру, яка справно діяла і була добре організованою. За козацькою традицією добровольці розділилися на сотні та десятки на чолі з сотниками та десятниками. Добровольчий рух замінив на той час небоєздатну армію, а патріотичні українці та небайдужі прихильники України за власний кошт одягали і годували добровольчі батальйони.

Наразі ви маєте унікальну можливість побачити та послухати документальну інформацію про події з гарячих точок передової АТО, про історію створення «добробатів» та їхніх героїв. Країна повинна знати своїх героїв в обличчя!

Видатнi особистостi