СУЧАСНА Україна
ВИДАТНІ УКРАЇНЦІ XVIII - XX СТОЛІТТЯ

В експозиції представлено цілу епоху. Адже Україна подарувала світові величезну кількість талановитих людей. Серед них - видатні вчені, винахідники, Нобелівські лауреати, герої війни, громадські діячі, письменники, музиканти, обдаровані лікарі та спортсмени. Відомі українці прославили нашу країну та її народ в різних куточках світу. Саме вони тв...

Дiзнатися бiльше
УКРАЇНСЬКІ ДІЯЧІ-ПАТРІОТИ

В цій композиції ви безсумнівно впізнаєте легендарних українських політичних, культурних і духовних діячів, які усім своїм життям довели, що вони Великі українці-патріоти.

Дiзнатися бiльше
ПЕРЕДОВА АТО: УКРАЇНСЬКІ ДОБРОВОЛЬЧІ БАТАЛЬЙОНИ

Сюжет демонструє подвиг українського народу, його боротьбу за незалежність, за європейський шлях розвитку України. У багатьох війнах в перших рядах захисників держави часто стають добровольці та волонтери. Вони за покликом серця йдуть боронити країну від ворога, виявляють неймовірний героїзм та мужність.

Добровольчий та волонтерський рух &nda...

Дiзнатися бiльше
ГЕРОЇЧНА ОБОРОНА ДОНЕЦЬКОГО АЕРОПОРТУ

Композиція присвячена волелюбності українського народу та незламному духу наших бійців. Вона є вшануванням легендарних воїнів-«кіборгів» за їх подвиг.

Оборона Донецького аеропорту, яка тривала з 26 травня 2014 до 21 січня 2015 року, – одна з найбільш значущих, і водночас трагічних, сторінок української сучасної історії. 242 ...

Дiзнатися бiльше
СУЧАСНА Україна
XXI ст.
Сучасна Україна – це Україна XXI століття. Це – найбільша країна Європи, її географічний центр. Це – талановиті, працьовиті, хлібосольні люди. Це – багатовікова історія і споконвічне прагнення незалежності. Це – красива природа, багата культура і славні традиції. Українці - нація не по крові, а по духу. Адже на території України живуть понад 100 національностей, які люблять свою країну, захищають її, поважають, підтримують її культуру та історію. Сучасна Україна подарувала світові цілу плеяду талановитих особистостей, професіоналів у своїй справі, які своєю діяльністю прославляють нашу націю. Це артисти і письменники, вчені та винахідники, військові та спортсмени. Це наші сучасники, якими ми пишаємось. Завдяки їм світ пізнає Україну. Саме вони формують позитивне сприйняття України в світі.