СУЧАСНА Україна
XXI ст.

Сучасна Україна – це Україна XXI століття. Це – найбільша країна Європи, її географічний центр. Це – талановиті, працьовиті, хлібосольні люди. Це – багатовікова історія і споконвічне прагнення незалежності. Це – красива природа, багата культура і славні традиції.

Українці - нація не по крові, а по духу. Адже на території України живуть понад 100 національностей, які люблять свою країну, захищають її, поважають, підтримують її культуру та історію.

Багато українських письменників і митців, вчених і винахідників, військових і спортсменів відомі далеко за межами нашої країни, становлять її гордість і достойно представляють її на міжнародній арені. Це наші сучасники, якими ми пишаємось. Завдяки їм світ пізнає і відкриває для себе Україну.

ГЕРОЇЧНА ОБОРОНА ДОНЕЦЬКОГО АЕРОПОРТУ

Композиція присвячена волелюбності українського народу та незламному духу наших бійців. Вона є вшануванням легендарних воїнів-«кіборгів» за їх подвиг.

Оборона Донецького аеропорту, яка тривала з 26 травня 2014 до 21 січня 2015 року, – одна з ...

Дiзнатися бiльше
ПЕРЕДОВА АТО: УКРАЇНСЬКІ ДОБРОВОЛЬЧІ БАТАЛЬЙОНИ

Сюжет демонструє подвиг українського народу, його боротьбу за незалежність, за європейський шлях розвитку України. У багатьох війнах в перших рядах захисників держави часто стають добровольці та волонтери. Вони за покликом серця йдуть боронити країну від ...

Дiзнатися бiльше