Оглядові екскурсії

Під час оглядової екскурсії, яка триває 1.5-2 години, вам стисло і цікаво розкажуть всю 1600-літню історію України: від часів, коли на її території тільки зародилось життя, і до сучасних подій, що впливають на творення держави. Ви пройдете крізь століття і зануритесь в атмосферу різних епох.

Ви побачите 25 сюжетів із 100 абсолютно реалістичними фігурами великих українців різних часів та почуєте цікаву інформацію про величні сторінки нашої історії.

Все, що ви почуєте на екскурсії, розроблено для різних вікових категорій на основі історичних досліджень великої команди вчених та експертів з різних сфер.

Через півтори години, коли ви вийдете з музею, дізнавшись чогось нового, ви будете більш свідомо оцінювати події, які впливали на історію України, і робити свої висновки. А головне, екскурсія зацікавить вас і спонукає до подальшого вивчення історії своєї країни.


Дитячі екскурсії віком від 7 до 11 років (молодші класи)

Дитячі екскурсії віком від 12 до 16 років (середні та старші класи)

Екскурсія для дорослих

Тематичні екскурсії

Авторська екскурсія «Козаки, татари, поляки, євреї: брати, вороги чи сусіди?»

Тарас Чухліб – доктор історичних наук, головний консультант музею, розповість під час екскурсії про цікаві та маловідомі факти зі сторінок історії дружніх стосунків між українською, кримськотатарський, польською та єврейською націями у XVI – XVIII століттях.

Під час лекції відомий вчений проведе презентацію своїх книг «КОЗАКИ і ТАТАРИ» та «МАГНАТ, КОЗАК і ГАЙДАМАКА», а також новознайдених ним оригінальних архівних документів.

Тривалість 2 години

Вартість 100 грн. Звертаємо Вашу увагу, що вартість вхідного квитка сплачується окремо.Авторська екскурсія «Від Трипілля до Руського Королівства»

Михайло Відейко – Голова наукової ради Музею «Становлення української нації», доктор історичних наук, завідувач науково-дослідної лабораторії археології Київського університету імені Бориса Грінченка проведе авторську екскурсію та розповість про Трипільську цивілізацію, часи сарматські, скіфські та історію давніх слов’ян до Руського королівства.Авторська екскурсія «Кохання великий українців»

Великі українці, яких ми можемо тут побачити, почути, і навіть торкнутися, писали свої сторінки історії слави української нації. Вони вчать і захоплюють. Ними пишаємось, а з помилок робимо висновки. Але на цій екскурсії ми розкриємо ще і таємниці приватного життя великих українців. І це завжди цікаво і повчально, адже почуття не змінюються роками і століттями. Ми увійдемо у внутрішній світ наших героїв. У любові і стражданні, у розпачі і в надії, в болісній розлуці і в омріяному сімейному затишку постануть перед нами рівноапостольна княгиня Ольга та ії праправнучка королева Анна, гетьмани Богдан Хмельницький, Іван Виговський та Іван Мазепа, будівничі незалежної України Симон Петлюра і Степан Бандера, співець Енеїди Іван Котляревський і тендітна і незламна Леся Українка, антична красуня з божественним голосом Соломія Крушельницька і геній українського кіно Іван Миколайчук. Сильні почуття впливають на творчість і вчинки. А вчинки великих– на хід історії. Знайомимось з історією нації крізь призму особистостей!

Тематичні екскурсії за програмою ЗНО

Запис на екскурсії за номером телефону: +380990150452

administrator@museumsun.org