Звернення автора та засновника МСУН до відвідувачівВітаю Вас, шановний гостю!

Ви зараз, наживо або віртуально знаходитесь у Музеї «Становлення української нації». Я - Валерій Галан, його засновник та автор ідеї. Переконаний, що в Україні Ви такого ще не бачили. Та й за кордоном музеїв такого рівня не так багато.

Тут в цікавому сучасному форматі Ви ознайомитесь з правдивою, не спотвореною пропагандою, історією українського народу, історією нашої держави. За допомогою сучасних технологій, неймовірно реалістичних фігур історичних постатей та ретельно підібраного контенту ми створили унікальний музей. І ви в цьому зараз переконаєтеся.

Чому ж так важливо знати історію своєї країни?

Протягом століть українську націю та державність України руйнують і намагаються знищити. В українців крадуть історію, території, національні надбання. На підтвердження цього є достатньо історичних фактів. Вороги ведуть боротьбу системно, на усіх рівнях. Головна їхня мета - знищення фундаменту нашої нації, тобто історії, культури, мови.

Ця війна ведеться ще з часів Золотої Орди, Московського царства, Російської імперії, радянської епохи. Вона передається з покоління у покоління, і сьогодні рашистська росія продовжує її, використовуючи вже сучасні технології та методи, але при цьому не змінюючи риторики та цілей.

Тому вкрай важливо, щоб українці відроджували та зміцнювали фундамент нації:

цікавились історією, культурою, традиціями і обʼєднувались навколо цього
переходили на українську мову
обирали до влади свідомих українців, які будуть розбудовувати українську державність, відновлюючи її фундамент.
Усе це допоможе підняти імідж українців та України у світі.

Народ, який знає свою історію, буде розуміти, як себе поводити, чим пишатись і що захищати!

З цією метою ми і створили наш музей. Але відродження України можливе тільки у відродженні фундаменту нації.