Вогонь миру з Віфлеєму привезли до музею скаути України
24.12.2019

Національна Організація Скаутів України передали Віфлеємський вогонь миру, до нашого музею, цей вогник символізує мир, любов і добро, об’єднує всіх українців у світі.

Світло є символом тепла, миру та злагоди, а також душевного спокою, любові до людей і до світу.
Ще у XII столітті один учасник христових походів привіз це світло з Вифлеєму, як дар для своєї родини і близьких, як символ найбільшого Добра.

Щороку представники ORF та австрійські скаути беруть Вогонь на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі, а далі транспортують його літаком до Австрії. Після урочистостей у Віденському Кафедральному соборі естафета передається до сусідніх країн. Саме із рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із заходу на схід, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового.

В наші країні світло миру з Віфлеєму поширюють більше 10 років представники Національної організації скаутів України. Вперше Вогонь до України потрапляє ще у 1992 році. Офіційно відлік ведеться від 1998 року, коли Вогонь передали в Україну на митному переході. Щороку скаути переберають Вифлеємський Вогонь Миру від польських скаутів і передають його українській громаді, церквам, несуть до дитячих притулків, лікарень, щоб ті, хто перебувають далеко від своїх родин, могли відчути тепло Вифлеємської зірки.