ЗВЕРНЕННЯ ЗАСНОВНИКА МУЗЕЮ ВАЛЕРIЯ ГАЛАНА

Без об’єднуючої ідеї ми будемо довго ходити навколо мрій про соборність, незалежність, місце серед народів світової спільноти та знову можемо втратити можливість, як це вже було в нашій історії неодноразово, втратити разом з часом, вірою та самою Україною.

Як всі ми зараз бачимо, на політиків та олігархів надіятися не варто. За весь час незалежності України більша їх частина тільки руйнує та розкрадає нашу країну, чим соромить наш народ на весь світ .

Але, на жаль, більшість українців як в Україні, так і в інших країнах, куди іммігрувало чимало свідомих українців, спостерігають склавши руки, як ми втрачаємо свою Вітчизну. Так, Вітчизну! Бо батьківщина у кожного залишиться назавжди. Раб має батьківщину також. Вітчизну може мати тільки патріот!

Можна змінити місце проживання, поїхати на інший край землі, але від себе не втечеш.

Нас ніхто не чекає в інших країнах. Нам ніде не буде краще, як на своїй рідній землі!

У нас не може бути іншої Вітчизни, Батьківщини, де поховані наші предки, де народились наші батьки, наші діти, де ми закохувались, де ми мріяли.

Так, нам зараз тяжко жити у своїй країні. Але ми самі винні. Ми самі дозволяємо з себе знущатись.

Ми забули нашу історію, наші традиції, наше коріння, енергію нашої землі. Ми забули, хто ми такі, але добре, що залишились ті, хто це ще пам’ятає!

Наша команда однодумців пропонує об’єднатись в активну спільноту, яка зможе залучити всіх небайдужих для реалізації проекту та його подальшого розвитку.

Наша спільна мета – створення національної ідеї на основі патріотичної свідомості, навколо якої об’єднаються всі небайдужі до долі України, які не можуть, склавши руки, спостерігати, як руйнується імідж нашої країни, нашого народу .

Ми пропонуємо стати патріотом на своєму місці і допомагати змінювати свідомість українців.

Ми, українці, зможемо змінити політичну й економічну ситуацію в країні, створити позитивний імідж Україні тільки тоді, коли ми самі повіримо в себе, в спільну ідею та в можливість змін!

Щоб підняти віру нашого народу, потрібно повернутись до нашої історії, культури, згадати великих українців які прославляли наш народ. Згадати ті часи, коли наші прадіди вчили і несли досягнення цивілізації у європейські народи, коли наші воїни захищали Європу від спільних ворогів, коли наші козаки створили один з перших демократичних устроїв і написали конституцію.

Якщо наші предки могли в давні тяжкі часи знаходити вихід, рішення і діяти, то і ми тим паче зможемо!!!

Історики, письменники, поети, драматурги, художники створювали позитивний імідж українського народу.

Вони описували те, що переживав наш народ, як жили і що творили, чого досягали, який мали вплив на розвиток цивілізації.

Нам хотіли і хочуть змінити історію, мову, культуру, щоб ми не знали ні роду, ні племені.

Це політика наших недругів як в середині України, так ї зовні. Оскільки знають, що при істинному розумінні хто ми, чиї ми нащадки неможливо українців буде поставити на коліна.

Так, ми українці – правнуки Київської України- Руси, правнуки хоробрих козаків!

Ми гордий, талановитий, працьовитий, сильний народ, і ми патріоти своєї Вітчизни!

Щоб цю ідею реалізувати, потрібно тільки висвітлити те, що вже маємо з давніх-давен, і головне – вірити, що ми зможемо!

Потрібно згадати позитивні сторінки нашої історії, де наша країна була на висоті, у славі, згадати імена наших героїв, які прославляли наш народ, культурних, політичних діячів, науковців, поетів письменників, спортсменів, розробити концепцію, плани, через які будемо йти насамперед до українця – патріота, усіх українців в усьому світі, до наших дружніх народів, що імпонують нам та підтримують нас у ці  складні часи.

Будемо показувати, розказувати, хто ми Українці є, згадувати самих себе, нести інформацію навколо себе, виховувати молоде покоління України, формувати у світі через наших побратимів позитивний імідж України і гідність називатися українцем.

Будемо піднімати свідомість, щоб ми всі були горді за свій народ, за свою Україну, за свою Батьківщину і за себе особисто!

Людина, яка має гордість, честь, є патріотом своєї Вітчизни, свого міста, своєї Батьківщини і буде зберігати свою країну, не буде терпіти знущання ані від влади, ані від зовнішніх агресорів.

Ми бачимо, що в Україні є, і немало, справжніх свідомих патріотів. Це показав Майдан і безліч добровольців на сході України в зоні АТО, це волонтерський рух та інші патріотичні прояви наших людей, і не тільки українців по крові, а українців по серцю.

Наша Команда розробила декілька проектів, які є яскравим прикладом, як можна підняти самооцінку, самосвідомість нашому народу, підняти імідж Україні у всьому світі. Щоб ми пишались тим, що ми українці, що у нас є така історія, культура, що ми такий талановитий народ, і що ми того варті!

Народ, який знає свою історію, має майбутнє!

Ми пропонуємо всім небайдужим долучитись до проекту, який серед інших подібних за своєю метою зможе прискорити виконання такої благосної місії.

Ми мотивуємо приєднуватись до подібних справ, щоб змінити свідомість, а через неї – і наше життя в Україні.

Якщо вам сподобається наш проект, то ласкаво запрошуємо діяти разом з нами: створювати, розвивати, реалізовувати!

Якщо кричати, що темно – ніколи не стане світліше.

Але якщо кожен з нас запалить хоч по одній свічці, то світліше буде точно!

Закликаємо кожного на своєму місці, у своїй діяльності запалити свічечку, тоді темрява відступить від України, і засяє світло у кожного в душі і над нашою рідною ненькою Україною!

Зараз ми запалюємо ще одну свічку. А ви?